Menu

Denumirea completa a societatii: SC NEXT AUTOMOBILE SRL

Adresa Sediu Social:   Pitesti,  Punctul Prundu Autostrada, Jud. Arges, Romania

Nr inreg. Reg. Comertului:    J03/786/2002

CUI:    RO14959590

Capital social:    500.200 RON

Faceti cunostinta cu echipa Toyota Pitesti


Director General

Tiberiu Breazu

Director general

tibi.breazu@pitesti.toyota.ro

0248210941

Director Executiv 

Gheorghe Antonescu

Director Executiv

gheorghe.antonescu@pitesti.toyota.ro

0248210941

Marketing

Alina Nicula

Responsabil Marketing & Suport Clienti

alina.nicula@pitesti.toyota.ro

0743108800

Asigurari

Dana Dumitrana

Responsabil Asigurari

dana.dumitrana@pitesti.toyota.ro

0723384546

Bogdan Ionescu

Responsabil daune

daune@pitesti.toyota.ro

0752302197

Financiar 

Dana Moraru

Director Economic

dana.moraru@pitesti.toyota.ro

0748039677

Victor Rusu

Contabil

victor.rusu@pitesti.toyota.ro

0248210941

Elena Draghici

Casier

elena.draghici@pitesti.toyota.ro

0248210941

Vanzari 

Camelia Albu

Responsabil vanzari

camelia.albu@pitesti.toyota.ro

0748039675

Constantin Ene

Consultant Vanzari Senior

constantin.ene@pitesti.toyota.ro

0751869682

Adrian Florescu

Consultant Vanzari Senior

adrian.florescu@pitesti.toyota.ro

0748222188

Marius Cojocaru

Responsabil Buy-Back si Evaluare

marius.cojocaru@pitesti.toyota.ro

0748039658

Service Mecanica si Tinichigerie/Vopsitorie 

Ion Paraschiv

Director Tehnic, Responsabil Garantii

nutu.paraschiv@pitesti.toyota.ro

0740233444

Gabi Grigoriu

Responsabil Piese

piese@pitesti.toyota.ro

0248210941

Eliza Olteanu

Consilier Mecanica

eliza.enache@pitesti.toyota.ro

0747050601

Alexandru Dan Draghici

Consilier Mecanica

dan.draghici@pitesti.toyota.ro

0747050601